WYPALANIE LASEREM CO2
WYDRUKI 3D
budowa prototypów
PULPITY I KONSOLE
OZNAKOWANIE MASZYN
FORMOWANIE KOMPOZYTOWE
Slider

PROTOTYPOWANIE

Swoją działalność w zakresie wykonywania prototypów opieramy na bazie doświadczeń wyniesionych z rynku Automotive, które to w pełnym swym zakresie przenosimy na projekty autorskie i często konsumenckie. Swoje realizacje budujemy na posiadanych technologiach oraz modularnych i prostych systemach sterowania opartych o Arduino czy Raspberry Pi. Wszystkie te dobre praktyki pozwalają nam na realną redukcję kosztów jeszcze na etapie założeń projektowych.

Rebel-Rocket wykorzystuje najnowsze trendy konstrukcji maszyn i wzornictwa przemysłowego z zastosowaniem szerokiego spektrum materiałów dostępnych na rynku i  wielu technologii w oparciu o druk 3D, wypalanie laserowe czy obróbkę CNC, a wszystkie te narzędzia pozwalają nam  na tworzenie stabilnych i ergonomicznych konstrukcji.

Jesteśmy zorientowani na klienta i dobro jego produktu. Wszystkie projekty zaczynamy od analizy FMEA (ang. Failure mode and effects analysis) projektu, a wszystko to by realizacja projektu i przyszła produkcja uniknęła ewentualnych błędów już na etapie procesu tworzenia projektu.

Stosujemy techniki inżynierii odwrotnej (ang. Reverse Engineering – RE) czyli procesy o charakterze rekonstrukcyjnym, mającym na celu uzyskanie trójwymiarowego modelu wirtualnego obiektu fizycznego, a następnie odtworzenie go w nowych aranżacjach. Proces ten zasługuję szczególną uwagę w przypadkach gdy "stare" nie znaczy złe, a niejednokrotnie posiada niedoścignione w dzisiejszych czasach wartości wzornictwa, niemniej jednak inne parametry użytkowe dawno już zatraciły swoje cechy.

Rebel-Rocket posiada możliwości wykonania całego powierzonego zadania lub jego wydzielonej części przy zachowaniu wszelkich praw wynikających z poufności otrzymanych przez nas zadań. Wymiana informacji następuje kilku ustalonych przez nas kanałach, a otrzymane dane niejednokrotnie są szyfrowane dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jednocześnie z każdym z naszych partnerów podejmujemy wszelkie czynności potrzebne do maksymalnie ograniczonego cyklu życia każdej realizacji w naszych wewnętrznych bazach, także po jego zakończeniu. W konsekwencji właśnie dlatego tak chętnie współpracujemy z osobami kreatywnymi, a posiadającymi słuszne obawy o możliwość wycieku danych.

Jesteśmy nastawieni na interdyscyplinarność naszych działań dążącą do osiągnięcia jak największej innowacyjności oferowanych przez nas usług czy budowanych realizacji.

Zamówienia i realizacje wyceniane są przez nas indywidualnie w zależności od wielu czynników dlatego też wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i przesłania zarysu projektu celem dokładnej wyceny oraz estymowanego czasu realizacji. Jeżeli posiadają Państwo szczególne preferencje dotyczące zapytań ofertowych, również prosimy o taką informację podczas składania zapytania, aczkolwiek nasi specjaliści na pewno przeprowadzą szczegółową ankietę potrzebną do sporządzenia oferty.

Rebel-Rocket to nie tylko opis naszej oferty to także szereg liczb zebranych przez lata doświadczenia:

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

WYKONANYCH FORM KOMPOZYTOWYCH

WYKONANYCH PROTOTYPÓW

WYKONANYCH WYDRUKÓW

Stanowimy rodzine:
stanowimy rodzine:
Slider

Please publish modules in offcanvas position.