WYPALANIE LASEREM CO2
WYDRUKI 3D
budowa prototypów
PULPITY I KONSOLE
OZNAKOWANIE MASZYN
FORMOWANIE KOMPOZYTOWE
Slider

FREZOWANIE CNC

Urządzenia takie jak plotery CNC zyskują coraz więcej zwolenników na rynku, ich prostota działania, spektrum możliwości oraz stała powtarzalność w wykonywaniu zadań przyczynia się do efektywnego wykonywania powierzonych prac i związaną z tym redukcję kosztów produkcyjnych.

Rebel-Rocet na dzień dzisiejszy jest w posiadaniu plotera CNC własnej budowy cechującym się dużą sztywnością konstrukcji, możliwością dostawienia 4 osi rotacyjnej oraz relatywnie wysoką dokładnością obróbki elementu. Głównymi zadaniami jakie realizujemy na dzień dzisiejszy na ww. urządzeniu jest możliwość pracy na materiałach, których nie możemy wycinać laserowo, frezowanie elementów form związanych z zadaniami formowania kompozytowego oraz tworzenie prototypowych części.

PRODUCENT / MODEL : Art Mech Studio / Atlas

ILOŚĆ GŁOWIC FREZUJĄCYCH: 1

ILOŚĆ OSI: 3 +1 (4 Oś obrotowa)

POPULARNIE STOSOWANE MATERIAŁY: PLY, PLEXI, POLIWĘGLANY, MDF, PCV, metale miękkie.

TYP WSPÓŁPRACUJĄCYCH PLIKÓW: .stl, .obj, .dae, .dxf

POLE ROBOCZE: 1000x900x200[mm]

POLE ROBOCZE 4 OŚ: 100x150[mm]

DOKŁADNOŚĆ KROKU OSI X/Y/Z/A: 0.1 [mm]

PRĘDKOŚCI PRZEJAZDU: 2-3 m/min

OPCJE DODATKOWE: przelot 1000[mm]

 

Szerokie spektrum działania prezentowanego urządzenia została przez nas niejednokrotnie sprawdzona podczas podjętych zadań i prac produkcyjnych, jednocześnie wszystkie te zadania zbudowały w nas stosowną wiedzę z zakresu obróbki oraz doboru odpowiednich narzędzi do materiałów, z którymi pracujemy.

Ponieważ urządzenie to jest naszej produkcji nie mamy problemu z serwisowaniem go na wypadek przestojów produkcyjnych, możemy je również dowolnie wręcz konfigurować i dostosowywać do powierzonych nam zadań. Posiadamy dobrą bazę narzędziową, oraz zaplecze materiałowe dla wykonywania zleconych nam prac.

Zamówienia i realizacje wyceniane są przez nas indywidualnie w zależności od wielu czynników dlatego też wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i przesłania modelu celem dokładnej wyceny oraz estymowanego czasu realizacji. Jeżeli posiadają Państwo szczególne preferencje dotyczące wykonywanych elementów, również prosimy o taką informację podczas składania zapytania, aczkolwiek nasi specjaliści na pewno przeprowadzą szczegółową ankietę potrzebną do sporządzenia oferty.
Rebel-Rocket to nie tylko opis naszej oferty to także szereg liczb zebranych przez lata doświadczenia:

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

WYKONANYCH FORM KOMPOZYTOWYCH

WYKONANYCH PROTOTYPÓW

WYKONANYCH WYDRUKÓW

Stanowimy rodzine:
stanowimy rodzine:
Slider

Please publish modules in offcanvas position.