WYPALANIE LASEREM CO2
WYDRUKI 3D
budowa prototypów
PULPITY I KONSOLE
OZNAKOWANIE MASZYN
FORMOWANIE KOMPOZYTOWE
Slider

POZNAJ NAS

 

Jesteśmy specjalistami wywodzącymi się z rynku Automotive, którzy przez wiele lat nabywania swoich doświadczeń podczas budowania maszyn i urządzeń niejednokrotnie prototypowych postanowili otworzyć projekt dedykowany szerszemu gronu odbiorców. Nasze doświadczenia w zakresie budowy systemów automatyzacji, robotyzacji przemysłowej oraz modernizacji linii produkcyjnych definiowały naszą pozycję w dosyć wąskim i w pewnym sensie niedostępnym rynku dla większości konsumentów czy mniejszych firm.

Nasza inicjatywa skierowana jest w szczególności do małych firm, biur projektowych, osób prywatnych, działów R&D w dużych korporacjach czy StartUp`ów wywodzących się z różnych inicjatyw. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest w dzisiejszych czasach innowacja i jednocześnie wiemy jak trudna jest ona do osiągnięcia, dlatego też chętnie oferujemy naszym klientom zaplecze do realizacji swoich idei, oraz wiedzę, którą nabyliśmy we wspomnianych powyżej rynkach i projektach.

Innowacja sama w sobie przekształciła się już w walutę lub towar handlowy na rynkach wysoko rozwiniętych technologicznie, przez co jest ona tym bardziej przez nie poszukiwana. Atutem przeważającym na naszą korzyść jest oprócz wspomnianych doświadczeń specyficzne położenie geograficzne zarówno w skali naszego kraju jak i europy, dlatego też wykorzystując te wszystkie zalety chętnie budujemy wszelkie formy wzrostu wartości wspomnianej innowacji.

Pomysł na współpracę, który proponujemy ma na celu ograniczenie kosztów wytworzenia prototypów i stworzenia środowiska typu cross-platform łączącego cechy dobrych praktyk i standardów korporacyjnych dla produktów końcowych przy jednoczesnym zachowaniu tożsamości i niezależności w tworzeniu nowych koncepcji. Rebel-Rocket nie jest inkubatorem przedsiębiorczości, a indywidualną inicjatywą. Naszą innowacją jest właśnie stworzenie takiego środowiska by te koncepcje mogły się spotkać, jednocześnie zapewniając odpowiednie zaplecze i sieć solidnych poddostawców do realizacji zamierzonych celów.

Podmiotem ponoszącym odpowiedzialność prawną na dzień 15-11-2018 za Rebel-Rocket jest firma ArtMechStudio NIP 6352530193 znajdująca się pod adresem ul. Kościuszki 59, 43-190 Mikołów i to ww. firma jest podmiotem wykonawczym oraz przyjmującym wszelkie roszczenia z tytułu sporów. Rebel-Rocket na dzień 15-11-2018 jest osobną dywizją ww. firmy oddelegowaną do wydzielonych przedmiotowo zadań produkcyjnych, usługowych i promocyjnych.

Zamówienia i realizacje wyceniane są przez nas indywidualnie w zależności od wielu czynników dlatego też wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i przesłania wstępnej koncepcji celem dokładnej wyceny oraz estymowanego czasu realizacji. Jeżeli posiadają Państwo szczególne preferencje dotyczące przesłanych zapytań, również prosimy o taką informację podczas składania zapytania, aczkolwiek nasi specjaliści na pewno przeprowadzą szczegółową ankietę potrzebną do sporządzenia oferty.
Rebel-Rocket to nie tylko opis naszej oferty to także szereg liczb zebranych przez lata doświadczenia:

PRZEPRACOWANYCH GODZIN

WYKONANYCH FORM KOMPOZYTOWYCH

WYKONANYCH PROTOTYPÓW

WYKONANYCH WYDRUKÓW

Stanowimy rodzine:
stanowimy rodzine:
Slider

Please publish modules in offcanvas position.